prodavat.infoblog.cz

Plánujete v Praze koupit byt?

Publikováno 21.04.2016 v 17:16 v kategorii BYDLENI, přečteno: 39x

Koupit byt je skvělý nápad, ať už ho chcete k vlastnímu bydlení, tak k pronájmu jako byt investiční. Mělo by tomu předcházet důkladné přemýšlení a také řádný průzkum. Měli byste přesně vědět, co chcete a co od bytu očekáváte. Měli byste si spočítat, jak ho finančně zvládnete. A nejen to byste měli mít předem vyřešené. Není to tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Existuje ale pár kroků, které vám s tím pomohou.

Ujasnit si priority
Prodej bytuAsi každý z nás má nějakou představu či sen, jak by mělo vypadat budoucí bydlení. 

Vezměte tyto sny a zkuste si představit realitu. Máte na to? Cena a lokalita jsou dva faktory, které vás budou zajímat jako první. 

Od těchto faktorů se odráží i všechny ostatní. Prodej a nákup nemovitosti se může zdát jako hračka, ale pokud to má stát za to, musíte vědět, kde chcete bydlet, jak velkou nemovitost uživíte a co odpovídá vašemu stylu a možnostem. To je základ.

Nenechte si ujít to pravé

Najít správnou nemovitost je stejně těžké. Proč? Protože dobré nemovitosti z nabídky okamžitě mizí. Pokud hledáte na internetu, víte, že když nezareagujete hned, máte velmi často smůlu. U velkých serverů s nemovitostmi se vyplatí nastavit si tzv. hlídacího psa. Ty nejnovější nabídky se vám tak ukážou hned a o nic nepřijdete. 

Realitní kanceláře jsou v tomto ohledu nedocenitelné. Mají totiž přehled, který běžným zájemcům chybí. Navíc umí vyhledávat efektivněji a vše zařídí za vás. Vytvořte si také seznam, který vám pomůže orientovat se, komu jste psali a o jakou nemovitost jde.

Vlastní bydlení moderně?

Pokud chcete investovat do nového a moderního, pak se vám výběr hledání zúží. Developerské projekty jsou velmi často plné nových a moderně konstruovaných nemovitostí, které by stály za zhlédnutí.

Abyste neztráceli čas, podívejte se na internetové stránky dané developerské společnosti. Teprve až vás něco opravdu zaujme, chtějte to vidět osobně. Šetřete čas i vlastní nervy.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?