prodavat.infoblog.cz

Nebojte se skla v interiéru!

Publikováno 19.09.2017 v 23:52 v kategorii BYDLENI, přečteno: 60x

Myslíte, že je sklo jen k tomu, aby se rozbíjelo a všechno je tak křehké, že to ani není užitečné? Opak je pravdou. V poslední době se sklo v interiéru používá čím dál častěji. A to nejen jako dekorace, ale i jako i jako praktický doplněk. Dá se barvit, je odolné vůči horku i proti nárazu. Ať už je to kuchyně, obývací pokoj nebo ložnice, sklo využijete doslova všude.

Užitečné i krásné
InteriérSklo se dá perfektně využít např. v kuchyni. Dají se z něj vytvořit efektní obklady, které nejen že budou efektně vypadat, budou zároveň praktické. 

Skleněné desky umí pokrýt celou plochu tak, že nevznikají spáry, čímž pádem se lépe čistí a nešednou.

V podstatě nevyžadují ani náročné čištění. Stačí vlhká houbička a máte hotovo. Nové byty sklo využívají celkem hojně. Působí čistě a luxusně, umí zvětšit prostor tam, kde je to potřeba.

Stejně jako prosvětlit tmavý kout. Starší byty prodej v Praze tím lze perfektně připravit k prohlídkám zájemcům. Dokáže zaujmout.

Variabilní a barvitelné

Do kuchyně se hodí nejlépe kalené sklo a o větší tloušťce. Mělo by být kvalitně opracováno, abyste se o jeho hrany nezranili. Dejte pozor především na vyměření. Starší reality Praha vyžadují velkou pozornost a je lepší poradit se s odborníky.

V prostoru mohou být různé nerovnosti, záhyby a překážky, které budou skleněné desce překážet. Co se barev týče, nedejte jen na vzorník, nechte si vybranou barvu ukázat přímo na skle. Některé sklo bývá samo o sobě namodralé nebo nazelenalé. Stoprocentně čiré sklo je dražší, zato vám zajistí přesnou barvu.

Všestranné využití

Sklo se dá využít i jinak. Např. jako panely, které v sobě ukrývají televizi. Při vypnutí působí jako obyčejné zrcadlo, po vypnutí se promění v televizi. Sklo se také dá využít v koupelně jako sprchový kout.

Působí totiž velmi elegantně a čistě. Další využití najdete různě na internetu. Online realitní rádce je plný tipů, jak na design a různé doplňky.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?