prodavat.infoblog.cz

Jak uklidit garáž před prodejem?

Publikováno 23.02.2015 v 12:27 v kategorii GARAŽE, přečteno: 43x

Garáž, stejně jako dílna či pracovna, mohou sloužit různým účelům. Prodáváte-li garáž, ubezpečte se, že současně s ní neprodáváte také zbytečné haraburdí nebo pro vás důležité věci. Garáž plná věcí se těžko prodává. Při úklidu také můžete najít již dávno ztracené důležité poklady, které jste tam kdysi schovali. Připadá vám to povědomé? Někdy se pracně vybudovaný systém pořádku mění v chaos. Než budete prodávat, najděte v něm systém.

Máte doma odkladiště zbytečností?
ProdejGaráže slouží k parkování aut. Kromě toho mohou dobře posloužit i jako dílna. 

Pokud ale máte garáž plnou nepoužívaného nářadí a nepotřebných věcí, je možná na čase s tím něco udělat.

Důležité je najít systém. Vyhoďte vše, co již nepotřebujete nebo co již není použitelné. Takové věci zbytečně zabírají místo.

Proberte všechno nářadí a potřeby do domácnosti a zkontrolujte, zda jsou ještě funkční. Možná také zjistíte, že co jste považovali dávno za ztracené, najdete snadno a rychle.

Před prodejem si udělejte pořádek

Pokud svou garáž již nepoužíváte a rozhodnete se ji prodat, udělat v ní pořádek je první věc, která by vám měla dělat starosti.

Za léta jejího nevyužívání vám může i úklid trvat déle, než se může na první pohled zdát. Prodej garáže obnáší také její kvalitní prezentace.

Lépe se vám bude prodávat čistá, organizovaná garáž než nepřehledné skladiště. Ukliďte, nafoťte kvalitní dokumentaci a vystavte inzerát. Nabídky se vám jen pohrnou. Jen stačí vědět, jak na to.

Dobrá rada k nezaplacení
Realitní makléřVystavili jste inzerát, ale nikdo se neozval? Nevěšte hlavu. 

Možná jste jen podcenili některý z kroků snadného a rychlého prodeje nemovitosti. 

Kvalitní realitní kanceláře vám mohou poradit, jak na to. Zlepší prezentaci vaší nemovitosti. Zhodnotí její reálný stav a pomohou vám stanovit její přijatelnou cenu. Makléři umějí využít i sebemenší výhody. 

Je vaše garáž v centru města?Je dostatečně prostorná a může sloužit i jako dílna? Se vším se dá pracovat. Nechte si poradit. Dobrá rada nikdy neuškodí.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?